Новости

В Виннице сотрудник водоканала во время ремонта коллектора допустил сброс нечистот в Южный Буг (Видео)

Инженер “Винницаоблводоканал” во время ремонта коллектора на Сабаровском шоссе допустил истоки нечистот. Те попали в реку Вишенка, а оттуда уже в Южный Буг.

Об этом сообщает Муниципальная варта.

Инцидент произошел 16 сентября. Тогда работник КП “Винницаоблводоканал”, инженер района с экплуатации сетей канализации, занимался ремонтом подпорного коллектора, расположенного на территории ГСК-5 по улице Сабаровское шоссе, 3. Согласно сообщению Муниципальной стражи, инженер умышленно допустил истоки канализационных стоков, попавших в реки Вишенка , а оттуда уже к Южному Бугу.

Вода, одна із найважливіших компонентів для усього живого. Завдяки їй існує, життя на Землі. Для вінничан, головною водоносною артерією є р. Південний Буг. І те, що ми п’ємо з вами, не завжди якісну воду, це також є наслідками нашого неправильного поводженнями з таким цінним ресурсом. Щодо скидання у річку П.Буг, використаної води, помиїв, каналізаційних стоків, розповідалося не мало, але нажаль існує багато людей, які явно не переймаються питанням, стосовно забруднення води, та її якістю. Своїми ж руками скидають стоки, у річки. 16 вересня працівниками Муніципальної варти було зафіксоване правопорушення скоєне інженером району експлуатації мереж каналізацї КП «Вінницяоблводоканал», який під час ремонту підпірного колектору, на території ГБК -5 по вул. Сабарівське шосе, 3 умисно допустив витоки каналізаційних стоків, які потрапили до р. Вишенька, яка втікає в р. П.Буг. На посадову особу було складено протокол про адміністративну відповідальність за ст. 152 КУпАП. Вода є надто цінним та невідновним ресурсом, будьте бережливі та ставтесь до природи з повагою.

Posted by Муніципальна варта м. Вінниця on Tuesday, September 17, 2019

Источник: “Вежа”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × четыре =