Криминал

В Виннице на остановке автобуса женщина толкнула мусульманку с криками “Езжай в свою Сахару”

В Виннице на остановке автобуса женщина толкнула мусульманку с криками "Езжай в свою Сахару"

Несколько дней назад на остановке 35 летняя женщина, которая была на остановке с ребенком, толкнула прямо на проезжую часть 65-летнюю бабушку -мусульманку, которая выходила из магазина.

Об этом в соцсети ФБ сообщила Таисия Гайда.

“Штовнула с криками: “езжай в свою Сахару». Бабушка упала и сломала руку.Мы попросили в магазине видео с камер наблюдения. И знаете, что самое страшное? Нет не то, что полиция пытается это перквалифицировать дело  “под хулиганку”, а то, к женщине, которая не могла подняться из-за сломанной руки, никто не подошел. Все, кто сидел на остановке, даже пальцем не пошевелили, чтобы помочь. А эта сволочь просто вернулась и продолжила дальше курить.
А еще для меня реальный шок, у бабушки с сломанной рукой “сел телефон” и она подходила ко всем прохожим и просила позволить перезвонить сыну и никто из прохожих не дал ей позвонить.

Я уже молчу о всех тех “Громадских мониторах” от городского совета, которые криком кричали полгода назад об антисемитизме и ксенофобии и которые молчат, как в рот воды набрали, о нападениях на мусульман. Может им самим следует разобраться ли у них выборочных проявлений ксенофобии?”, – пишет Гайда.

Місяць тому у Вінниці в центрі міста побили чоловіка -іноземця просто на очах у дитини. Побили двоє вчителів напідтипку, один з яких потім зробив відеозаяву " що треба вчити арабів як вести себа в їх Україні". Поліція в оприлюдненій заяві розпалювання міжнаціональної ворожнечі не побачила. Кілька днів тому на зупинці 35 річна жінка, яка була на зупинці з дитиною, штовхнула просто на проїжджу частину 65-річну бабусю -мусульманку, яка виходила з магазину. Штовнула з криками: "їжай в свою Сахару". Бабуся впала і зламала руку.Ми попросили в магазині відео з камер спостереження. І знаєте, що найстрашніше ? Ні не те, що поліція намагається це перкваліфікувати під хуліганку, а те , до жінки, яка не могла піднятись через зламану руку ,ніхто не підійшов. Усі , хто сидів на зупинці, навіть пальцем не поворушили, щоб допомогти. А та сволота просто повернулась і продовжила далі курити.А ще для мене реальний шок, що у бабусі з зламаною рукою "сів телефон" і вона підходила до усіх перехожих і просила дозволити перетелефонувати сину і ніхто з перехожих не дав їй позвонити.Я- не ідеальна і у мене теж купа скелетів у шкафу але із Вінницею точно щось не так.Я вже мовчу про усіх тих "громадских моніторів" від міської ради, які криком кричали півроку тому про антисемітизм і ксенофобію і які мовчать, як в рот води набрали, про напади на мусульман. Може їм самим слід розібратись чи немає у них вибіркових проявів ксенофобії?А взагалі історія жахлива і уже не перша ((((

Опубликовано Таїсой Гайдой Вторник, 4 сентября 2018 г.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 4 =