Новости

В Виннице на 600-летия женщина чудом избежала попадания под колеса “скорой” (Видео)

В Ситуационный центр прислали видео инцидента на одном из пешеходных переходов города. Там женщина не пропустила скорую помощь, которая ехала с проблесковыми маячками.

Видео прислали к одному из мобильных приложений по телефону Ситуационного центра.

– По улице 600-летия женщина, шагая по пешеходному переходу, кажется вообще не придала значения, что слева от нее мчится карета скорой медицинской помощи. Очевидцы данной ситуации указывают, что включении проблесковые маячки и сирену было видно и слышно издалека. Однако женщина продолжила двигаться по проезжей части, не оказывая предпочтение в движении медицинском спецтранспорта. К счастью, обошлось без трагических последствий, – говорится в сообщении.

Также на этом видео видно, как велосипедист нарушая ПДД переезжает «зебру». Детали в видео:

Відеофрагмент, де пішохід, не звертаючи уваги на спецтранспорт, перетинає проїжджу частину

До одного із мобільних додатків за номером телефону Ситуаційного центру небайдужі громадяни надіслали відеофрагмент, як по вул. 600-річчя жінка, крокуючи пішохідним переходом, здається взагалі не надала значення, що зліва від неї мчить карета швидкої медичної допомоги. Очевидці даної ситуації вказують, що ввімкненні проблискові маячки та сирену було видно та чутно здалеку. Проте жінка продовжила рухатись проїзною частиною, не надаючи перевагу у русі медичному спецтранспорту. На щастя, обійшлося без трагічних наслідків. Шановні пішоходи! Будьте взаємо ввічливі із іншими учасниками дорожнього руху, дотримуйтесь правил та завжди давайте дорогу транспорту екстрених служб, адже від цього може залежати чиєсь життя!Також звертаємось до усіх велолюбителів! Ви є повноправними учасниками дорожнього руху! Відповідно до цього, зобов'язані знати й дотримуватися ПДР. Не забувайте, що перетинаючи проїжджу частину по пішохідному переході, ви повинні злізти з велосипеда й перейти дорогу, ведучи свого двоколісного поряд.Щиро вдячні автору відео Александр Лушин (Alexandr Lushin) (https://www.facebook.com/alexandr.lushin/videos/2166936170074868/) за небайдужість та популяризацію серед вінничан таких ситуацій. Ми віримо у те, що переглянувши такий відеоролик, кожен для себе зробить певні висновки!

Posted by Ситуаційний центр м. Вінниця on Tuesday, November 19, 2019

Источник: “20 минут”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × пять =