Причини Закриття Сайту Новин 7 Днів

У зв’язку з необумовленою агресією російської федерації, уряд нашої країни запровадив перевірку всіх ЗМІ. Цей указ направлений на виявлення пропаганди та усунення її з офіційного етеру. Під санкції потрапило багато іноземних каналів, газет та новинних сайтів, включаючи 7days-ua.com. Платформу звинуватили у розповсюдженні неправдивої інформації серед громадян України. Давайте детальніше розберемося з цим сайтом та розглянемо особливості його діяльності в Україні.

Однак команда новин 7 Днів не оминала розвиток грального бізнесу, висвітлюючи події в світі iGaming. Це спричинено високою популярністю ставок на спорт в Україні, бо це реальний шанс швидкого заробітку великих коштів із задоволенням. На сайті публікувалися нові букмекерські контори та новинки серед спорту. Усе це допомагало зацікавленим гравцям знайти безпечну БК для ставок на спорт та не стати жертвою шахраїв.

Історія Новинного Порталу 7 Днів

Перш за все, потрібно вказати на зв’язок 7 Днів з однойменною газетою в рф, власники якої й здійснювали управління сайтом. За нашими даними, засновником новинного ресурсу спочатку була Рівненська міська управа. Розпорядження про держреєстрацію № 1014-р підписав голова установи Володимир Мороз.

В 1993 році взимку з’явилася перша редакція номеру 7Днів, першим редактором стала Валентина Шумик. Призначення нової голови редакції відбулося 1998 року, і нею стала Поліна Вальчук. Трохи пізніше, у 2003 році, головним редактором платформи став Василь Герус. Це був золотий час тижневика, який отримав новий дизайн і кольорове оформлення в паперовому форматі.

У 2005-2006 роках головним редактором інфожурналу була Світлана Калько, а с 2006 по 2010 роки роботою платформи управляв Олег Тищенко. Далі керманичем журналу стала Людмила Мошняга, яка запровадила нові норми викладання інформації та обіцяла дотримання професійних нормативів і принципів вільної журналістики.

У 2018 році згідно із Законом про роздержавлення державних ЗМІ, газета 7 Днів була реорганізована і стала приватним майном. Новостворене товариство з обмеженою відповідальністю Редакція газети Сім Днів працювало під керуванням Василя Геруса.

Тематика Офіційного сайту 7 Днів

Головні редактори сайту неодноразово підкреслювали, що метою роботи газети є правдиве висвітлення новин по всій країні, оперативне реагування та різностороннє обговорення подій в Рівненській області, країні та світі. Журналісти сайту намагалися представляти новини, які мають суспільний інтерес та вагу, здійснюючи цілодобовий моніторинг та роботу для читачів.

Представлені на офіційному сайті 7 Днів новини подавалися об’єктивно, неупереджено та з підтриманням професійних стандартів. Головним завданням редакції було гарантування читачам повноцінних даних на основі фактів подій, які впливають на життя в таких темах:

  • Місцеві події
  • Політичні реалії та зміни законів
  • Трагічні та незвичайні події
  • Спортивні та розважальні новини
  • Життя простих людей
  • Наука техніка

Реклама на Сайті та в Газеті

Кожний читач розуміє, що без впровадження маркетингових інструментів, а іноді і відкритої “джинси”, дохід новинного порталу чи газети значно зменшується. Тому власники сайту 7 Днів чітко маркували комерційний контент і допускали до опублікування реклами популярних в сьогоденні розваг – гральних автоматів та слотів онлайн-казино, ставок на спортивні події та міні-ігри, типу Авіатор.

Редакція мала на це повне право та не підпадала під якісь статті Закону України про рекламу чи Кримінального кодексу. Редакція виважено фільтрувала рекламні матеріали азартного плану, відмовляючи компаніям з неетичним и некоректним контентом у будь-якій сфері діяльності в Україні.

Причини Закриття Газети 7 Днів

Потрібно розуміти, що інтернет-газета 7 Днів була звинувачена у зв’язках з однойменним періодичним виданням — російським історичним журналом 7 дней, який почав випускатися аж у 1925 році. Газета агресивного сусіда  після цього отримувала декілька назв: Радиопрограммы, Говорит Москва та врешті решт отримала назву, яка відома багатьом – Говорит и Показывает Москва.

Проблема у тому, що цей журнал носив максимально ідеологічних характер та спотворював правду, нав’язував пропаганду влади тогочасного СРСР. У ній у жорсткій формі присікалися бодай якісь спроби виявлення свободи, волі до незалежності та боротьби з комуністичним ладом.

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну, цей новинний портал продовжив діло свого старшого брата та почав нав’язувати російські наративи та призивати до скидання української влади. Розкручування пропаганди, відверті заклики до збройного повстання, вбивства вертикалі влади та розпалювання ворожнечі між українцями – основи діяльності журналу в перші місяці війни. Цього було достатньо, щоб 2022 року в березні Верховна Рада України видала розпорядження заблокувати даний новинний ресурс у нашому інформаційному просторі.